Aslı Güngör
Aslı Güngör albümleri

Aslı Güngör dinle

Aslı Güngör resimleri

aslı güngör izmir bilir ya dinle

http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=2627173
aslı güngör izmir bilir ya video klip izle

aslı güngör son öpücük dinle

http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=753739
aslı güngör son öpücük video klip izle

aslı güngör ferhat göçer dön gel dinle

http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=775181
aslı güngör ferhat göçer dön gel video klip izle

aslı güngör yenildim sana dinle

http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=809016
aslı güngör yenildim sana video klip izle

ASLI GÜNGÖR ŞARKILARI
Asli Güngör  ENBE – İzmir Bilir Ya.
Aslı Güngör Ferhat Göçer – Dön Gel Yeter .
Aslı Güngör Aşk alev aldı.
Aslı Güngör Aşk Herşeye değer.
Aslı Güngör Ben Dahil.
Aslı Güngör Gözyaşlarımla.
Aslı Güngör Kalp kalbe karşıdır.
Aslı Güngör Ninni .
Aslı Güngör Simetri Bariz Simetri.
Aslı Güngör Son Mektup.
Aslı Güngör Son Öpücük.
Aslı Güngör Uçurumlar.
Aslı Güngör Yenildim sana.
Aslı Güngör İyi ki sen vardın.

ASLI GÜNGÖR KİMDİR  (aslı güngör’ün hayatı)

TRT İzmir Gençlik Korosu”yla başlayan müzik yolculuğunu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri bölümündeki öğrencilik yıllarında yaptığı sahne çalışmalarıyla profesyonel anlamda sürdüren şarkıcı, diğer yandan yıllardır bestelediği şarkılarından bazıları için stüdyo çalışmalarına başlamıştı. 2007 yılında DMC’nin bir “pop müzik projesi” olarak hazırlıklara başlamış olduğu “ENBE Orkestrası” albümüne “Kalp Kalbe Karşı” ve “İzmir Bilir Ya” isimli bestelerini vererek projeye dahil oldu ve kendisini popüler yapan bu iki şarkıyla önemli bir çıkış yakaladı. ENBE Orkestrası albümünün 2. ve 3. videoları sanatçının bu iki bestesine geldi ve şarkılar gerek radyolarda gerekse televizyonlarda sık sık yer alarak önemli başarılar elde ettiler. Özellikle pop müzik sanatçısı Ferhat Göçer ile düet olarak seslendirdiği “Kalp Kalbe Karşı” 7 hafta “Billboard Türkçe Top 20 Listesi”nin zirvesinde kalarak oldukça kayda değer bir başarı kazanmış oldu. Güngör 35. Altın Kelebek Ödüllerinde ‘En iyi çıkış yapan solist’ ödülünü aldı. Radyo Yayıncıları Derneği RAYAD`ın 5. sini düzenlediği ‘Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması’nda 2008 yılı ‘Radyonun Şarkı Yıldızı’ seçildi. Güngör, Radyo Mega’da Michael Kuyucu’nun programına konuk olduğunda ise şarkı hakkında şunları söylemiştir: “Kalp Kalbe Karşı’yı bir gece uyandım ve aniden, hiç düşünmeden yazdım. Kayıt cihazım yoktu yanımda. Bir kelimenin bile kaymaması gerekiyordu. Saatlerce tekrar ettim unutmamak için. Sözleri yazıyorum ama onu müziğe oturtmak farklı bir şey ve benim bir üslubum var, onu kaybetmemem gerekiyordu. Aynı şekilde albüme girdi. Şimdi ise, Kalp Kalbe Karşı’nın Hüseyin Karadayı versiyonuyla “Buddha Bar” projesine giriyoruz. Çok güzel bir proje, böylelikle tüm dünyadaki müzikseverlere ulaşma şansımız olacak.”
Güngör; Şafak Karaman’ın “Müzik Dergisi” programına konuk olduğunda ise şunları söylemiştir: “Kalp Kalbe Karşı” ve “İzmir Bilir Ya” kendi solo albümümün şarkılarıydı, bu iki şarkı zaten ENBE projesi ortada yokken, kendi albümümün şarkıları olduğu için solo albümümde de yer verdim. Çeşitli teklifler gelmişti ve firmalarla görüşmelerim devam ediyordu. DMC tarafından şarkıyı Ferhat Göçer ile düet olarak söylemem teklif edildiğinde Enbe projesinden bahsedilmemişti, sonradan haberim oldu. Kaliteli isimler albümde yer aldığı için teklifi kabul ettim.”
İlk albüm dönemi
Aslı Güngör, 22 Ocak 2009 tarihinde kendi adını taşıyan ilk albümünü DMC etiketiyle piyasaya sundu[2] Albümün çıkış parçası “Son Öpücük” olarak belirlendi ve şarkıya Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde bir video klip çekildi. Şarkı kısa zamanda yine önemli bir başarı elde ederek 23 Şubat 2009 tarihli Billboard Türkçe Top 20 Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseldi. 14 Şubat 2009 tarihinde ise “Sevgililer Günü”ne özel olarak hazırlanmış olan ve Murad Küçük tarafından çekilmiş olan video klibiyle “Dön Gel Yeter” gösterime girdi. Şarkı aynı zamanda Güngör’ün kendisine önemli bir popülarite kazandırmış olan “Kalp Kalbe Karşı” şarkısında düet yaptığı Ferhat Göçer ile birlikte seslendirdikleri ikinci parça olmuş oldu. Bu şarkı da listelerde 2 Mart 2009 tarihinde 18 numaraya kadar yükselmeyi başardı.
9 Mart 2009 tarihinde Kalp Kalbe Karşı; Dj ve Prodüktör Hüseyin Karadayı’nın dans konseptiyle yaptığı düzenlemeyle, dünyaca ünlü Buddha Bar serisinin Buddha Bar 11 isimli yeni albümünde yer alarak tüm dünyada müzikseverlerle buluştu.
İkinci Albüm dönemi
Sony Music’e transfer olan sanatçı 2010 yılı mart ayında 2. kişisel albümü olan ‘Aşk Alev Aldı’ isimli maxi single çalışmasını tamamlamıştır. Söz ve müzikleri Aslı Güngör ve söz yazarı kardeşi Burcu Güngör’ün imzalarını taşiyan ve müzik prodüktörlüğünü de Aslı Güngör’ün yaptığı “AŞK ALEV ALDI” adlı maxi single’ın çikis parçası “BEN DE DAHİL” 5 mart 2010 itibariyle tüm radyolarda dinleyicilere sunulmuştur.