-Yeni York’ta Bes Minare Sinema Filmini izle-

http://video.mynet.com/yaa_ben/New-York-ta-Bes-Minare/979170.swf

Yeni York’ta Bes Minare Filminin Oyuncu kadrosu

Mahsun Kırmızıgül,
Mustafa Sandal,
Haluk Bilginer,
Zafer Ergin,

Salih Kanyon,
Hüseyin Avni Danyal,
Murat Ünalmış,
Gina Gershon,
Robert Patrick,
Danny Glover ‘dir ..
Yeni York’ta Bes Minare Filminin Konusu:
“Kırmızı bültenle aranan ve Ismi fenomene dönüşen radikal dinci Bir örgütün lideri Deccal Adlı suçlunun Amerika’da yakalandığı Bilgisi Gelir. Teşkilatın en başarılı Iki Polisi Amerika’ya suçluyu listesini almaya giderler. Bundan sonrası Kolay görmeme görünür AMA hiçbir sey göründüğü Taksi degildir kod. İstanbul , New York, Bitlis üçgeninde geçen hikayeleri, Yakın dönemin Türkiye’sini sorgularken, 11 Eylül sonrası Amerika ve Dünyanin İslam Ile Olan paranoyasının altını çizecektir.
Mahsun Kırmızıgül Yeni York’ta 5 Minare Ile karşımızda Mahsun Kırmızıgül artik İŞTE Profesyonel oldugunu buyrun detaylar aşagıda kanıtladı Araya geldi

“Beyaz Melek” ve “Güneşi gordum” Adlı filmleriyle gişe rekorları Kıran Mahsun Kırmızıgül, Yeni filmi “Yeni York’ta Bes Minare” Nin hazırlıklarına Başladı. “Yeni York’ta Bes Minare” Adlı Filmi, hikayesini ve senaryosunu Yazan Mahsun Kırmızıgül yönetecek. Filmin çekimlerine Nisan ve Mayıs aylarında Boyut Film-Murat Tokat’ın yapımcılığında başlanacak.
Mahsun Kırmızıgül ve Mustafa Sandal, Bir Araya gelerek projeyi çekmeye çalıştı Bir kez 11 Yıl. Ancak İkili başarılı olamadı. First kez Bir sinema filmi icin kamera karşısına geçecek Olan Mustafa Sandal, filmde Üst Sakallı ve Kısacık saçlarıyla yer alacak. Yönettiği Iki filminde de Ayni zamanda kamera karşısına da geçen Mahsun Kırmızıgül, Yeni filminde de Uzun saçlarıyla izleyici karşısına çıkacak. “Yeni York’ta Bes Minare” Filmin Yedi sahnesinden oluşan teaseri durdurum çekilerek, sinema salonlarında izleyicisiyle buluşmaya Başladı Adlı. Film, Kasim ayında vizyona girecek. Mahsun Kırmızıgül’ün senaryosunu yazdığı ve yönettiği TÜR filmi “Beyaz Melek”, 2 milyon 31 bin 935 seyirci Çok İyi İyi İyi İzlenen Filmi Oldu tr Ile 2007 yılının. Kırmızıgül’ün Ikinci filmi “Güneşi gordum” de geçen Yilin en Çok İyi İyi İyi İzlenen Ikinci filmi olarak tarihe geçti. Filmi, 2 milyon 491 bin 454 Kisi izledi.

Full sinema filimleri izle, Yerli Yabancı Aksiyon, komedi, erotik, dram sinema filimleri izle, tam sinema filimleri izle, Kaliteli sinema izle, film seyret, sinema full türkçe dublaj izle, online sinema izle, film seyret, Yeni Filmler, Popüler Filmler izle, Yerli Yabancı sinema filimileri izle.

Reklamlar