http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=5557945123697347197&hl=tr&fs=true

Cem Yılmaz Gora Sinema Film Künyesi:
Cem Yılmaz – Arif Işık,
Komutan Logar – Erşan Kuneri,
Komutan Kubar – Rasim Öztekin-
Bob Marley – Faruk Özkan Uğur-
Garavel – Anonsçu Şafak Sezer-
Kuna – Özge Özberk
Ceku – Ozan Güven
Robot 216 Engin Günaydın-
Editör İdil Fırat
Mulu – Erdal Tosun
Rendroy – Cezmi Baskın
Amir Toça G.O.R.A., 12 Kasım 2004 tarihinde vizyona giren senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın yaptığı bir bilim kurgu, komedi filmidir.
Türk sinemasında en pahalı yapımlardan biri olan filmi 4 milyon kişi izlemiştir.[1] Filmin yapımcılığı, Uzan Ailesi’ne ait olan TürkFilmi adlı şirket ile Ömer Faruk Sorak tarafından üstlenilmiştir.
Ancak Uzan Ailesi’nin bankalarına devlet el koyunca, film de TMSF kontrolüne geçti. Vizyona girişi geciken filmi BKM, Yılmaz aracılığıyla satın alarak yayımlayabildi. Filmin soundtracki Sagopa Kajmer’e aittir Anadolu’nun turistik kentlerinden biri olan Antalya’da tüccarlık yapan Arif uzaylılar tarafından kaçırılarak G.O.R.A. isimli gezegene götürülür.
Arif, gezegende tutsakken gezegeni bir alevtopundan kurtarır ve bu sırada Ceku isimli prensesle tanışır. Bütün bunlar olurken, G.O.R.A. gezegeninin kötü kalpli komutanı Logar, Ceku ile evlenerek gezegenin yönetimin ele geçirmek istemektedir. Arif bunu öğrenir ve gezegenden kaçarken Ceku’yu da yanında götürmek ister, fakat bunun için Komutan Logar’a karşı mücadele vermesi gerekmektedir.