Arog Sinema Filmi Künyesi:
Yönetmen: Ali Taner Baltacı, Cem Yılmaz.
Yapımcı: Murat Akdilek, Cem Yılmaz.
Senarist: Cem Yılmaz.
Oyuncular: Cem Yılmaz, Özge Özberk, Ozan Güven, Zafer Algöz, Hasan Kaçan, Nil Karaibrahimgil.
Müzik: Jingle House.
Görüntü yönetmeni: Soykut Turan.
Sanat yönetmeni: Hakan Yarkın.
Dağıtıcı: UIP Filmcilik.
Cinsi: Sinema filmi.
Türü: Komedi.
Çıkış tarihi: 2008.
Süre: 128 dk.
Ülke: Türkiye.

Filmin Konusu:
Halı satıcısı Arif, kahramanlıklarıyla G.O.R.A. gezegeninde yalnızca dost edinmekle kalmaz, bol bol düşman da edinir.Yaptıkları yüzünden düşmanlarının gazabını hissetme zamanı gelmiştir. Komutan Logar Arif’i bir zaman makinesiyle 1 Milyon yıl geriye, taş devrine ışınlar.

Burada Arif, kendine olan sonsuz güveni sayesinde halkın arasına karışır. Elbette mağara adamları için bu karşılaşmanın etkisi büyük olur ve yaşamlarında açık büfe, fıskiye gibi yeniliklerle medeniyetle biraz erken tanışırlar.

Arif, taş devrinde çabuk arkadaş edinse de tek isteği bir an önce şimdiki zamana, hamile karısı Ceku’nun yanına dönmektir. Bunun için bir zaman makinası yapmak üzere baş döndürücü hızda bir teknolojik ilerlemeden başka bir şeye seçeneği yoktur. Artık tek amacı ilkel çağdaşlarını çağlar arasında bir bir atlatarak en kısa sürede bugünün hatta yarının teknolojisine getirmektir.

Arif’in hızlandırılmış evrim süreci, gelişme konusunda farklı fikirleri olan bazı taş devri insanını kızdırmaya başlar. Medeniyetler arası çatışma nedeniyle Arif kısa sürede kendi hayalindeki gelecek projesine uymayan bir dizi toplumsal zorlukla karşı karşıya gelir.